Vacature fitness instructeur (M/V)

Fitness Instructeur (m/v) gezocht!
Ben jij de fitness instructeur die klaar is voor een uitdagende baan? De persoon die staat te trappelen om mensen te helpen met hun doelen? En maak jij makkelijk een praatje en ben je niet bang om op de voorgrond te treden? Dan zijn wij op zoek naar jou!
 
Wat ga je doen?
Als fitness instructeur bij Ubcro Sport & Health Center heb je vanzelfsprekend veel contact met onze leden. Je onderhoudt sociale contacten en helpt onze leden waar nodig. Tevens ga je leden begeleiden en stel je schema’s voor ze op, waarna je deze met ze doorneemt. Je werkt samen met een jong en enthousiast team, waarmee je nieuwe ideeën uitwerkt en toepast in onze sportschool. Je schrijft nieuwe leden in en leidt ze rond. Daarnaast voer je het dagelijkse onderhoud in de sportschool en aan de apparaten uit.
 
Wie ben jij?
 • Je bent een gedreven persoon en een harde werker.
 • Je bent sociaal en maakt makkelijk een praatje.
 • Je werkt goed in een team, maar je kunt ook uitstekend zelfstandig werken
 • Je bent in het bezit van het diploma Fitnesstrainer A, of een vergelijkbaar sportdiploma.
 • Je bent een initiatiefnemer.
 • Groepslessen geven is voor jou geen probleem.
 
Wat bieden wij jou?
 • Opties voor persoonlijke ontwikkeling binnen het werkveld.
 • Een stem binnen ons team en binnen Ubcro Sport & Health Center.
 • Ruimte voor nieuwe initiatieven en ideeën.
 • Uurloon conform leeftijd en ervaring.
 • 38 uur per week of 24 uur per week.
Stuur je CV met motivatiebrief naar rune@ubcrosports.nl en dan nemen wij contact met je op!
Twijfel je nog of heb je nog vragen? Stuur ze gerust naar rune@ubcrosports.nl en dan zullen wij ze beantwoorden!